دانشجویان ارشد برق تهران جنوب | دانلود آهنگ جدید


مشکل خاموشی برق این روز ها گریبان گیر برخی استان های کشور عزیزمان از جمله تهران شده است  و برای اغلب افراد این موضوع زیان های زیادی از لحاظ مالی و زمانی را در بر داشته است و در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که مشکل خاموشی برق مان را چگونه در سریع ترین زمان ممکن و کم هزینه ترین روش، حل کنیم.

مشکل خاموشی برق مان را چگونه حل کنیم؟

طبیعتاً همه می دانیم که برق از سمت وزارت نیرو قطع می شود و یکی از کارهایی که در این روز ها می توانیم انجام دهیم که کم هزینه و سریع مشکل مان را برطرف کند، گذاشتن  موتور برق یا همان ژنراتور برای تولید برق هست که در اندازه های مختلف و قیمت های مختلف قابل تهیه است.

پس از تهیه موتور برق، جهت جلوگیری از خاموشی برق با چند سوال مهم  مواجه می شویم :

-چگونه موتور برق را به برق منزل یا محل کارمان تزریق کنیم؟

-اگر ژنراتور را وارد مدار کنیم چگونه مشکل تداخل با برق شهر را برطرف کنیم؟

-تنوع در برق شهر و موتور برق وجود دارد! کنتور های سه فاز و تک فاز و همچنین موتور برق سه فاز و تک فاز؛! برای این سوالات چه راه حلی وجود دارد؟ 

می خواهم اولویت با برق شهر باشد و اگر موتور برق را روشن کردم و یک دفعه برق شهر آمد، می خواهم موتور برق از مدار خارج شود و برق شهر وارد مدار شود،آیا راه حلی برای رفع این مسئله وجود دارد؟

-کم هزینه ترین روش ممکن چه روشی است؟

 

پاسخ رفع تمام مشکلات بالا مثبت است و با یک تابلو کوچک می توان مداری را بست که خاموشی برق مان را به حداقل برسانیم  و این مشکل را برطرف کنیم که در آموزش بستن مدار برق اضطراری به این مورد پرداخته ایم.

جهت توضیحات بیشتر در مورد آموزش بستن این مدار روی لینک یا تصویر زیر کلیک کنید.

 

مدار فرمان ژنراتور اضطراری

 

 

درباره : برق